Stor sineklik daha önceleri kapılar içinde kullanılıyordu. Ancak uzun vadede kapılar için kullanımın zor olduğu kanaatine varıldığı için artık stor sineklik kapılar için değil sadece pencereler için kullanılmaya başladı. Tabi şuan bu sistemi kapılar için yapan var ancak bizim firmamız stor modelini sadece pencereler için yapmaktadır. Sürekli olarak fiyatlar soruluyor. İnşaat sektöründe daha doğrusu pimapen ve sineklik sektöründe 1-2 adet için verilen fiyatlar yüksek olur. Bir daire bazında mesela 5 pencere 1 kapı için sineklik istediğinizde fiyatlar normale döner. Tabi kapı için pileli sineklik yapılıyor.
Şimdi gelelim stor modelleri ne kadar. Kurtköy stor sineklik 5 adet istenirse 65×130 ölçülerinde beyaz için 350 tl’dir. Yani tanesi 70 tl olur.
5 adet değilde 3 adet isterseniz tanesi 80 tl’den hesaplanır ve 240 tl olur. 1 adet isterseniz 100 tl olur. Kısaca sayı arttıkça fiyat düşer. Ancak 70 tl’den düşmek çok zor.
Kurtköy sineklik olarak sizlere en ucuz şekilde fiyatlar vermeye çalışıyoruz. Ancak ürünleri üretirken bizlerinde dükkan işçi malzeme masraflarımız oluyor. Bu nedenle en uygun fiyata en ucuza kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. 0543 239 78 57