Gittigidiyor ve koçtaşta 5-10 liraya satılan tüllere sineklik deniliyor. Ancak hiç bir işçilik ve hiç bir malzeme kullanmadan satılan bu tüllere sineklik demek biraz yanlış olur. Açılır kapanır bir menteşeli sineklik bu ürünlere kıyasla çok daha kullanışlıdır. Bu nedenle uzman bir sineklik firmasından hizmet almak gerekir. Sineklik çok gerekli değil gibi düşünceler yanlıştır. Çünkü sivrisinekler dünyadaki canlılar arasında en çok ölüm saçan varlıktır. Özellikle geceleri uyurken çocuklara zarar verebileceği unutulmamalıdır. Google ”sivrisinek” yazarak sırf sineklik satmak amaçlı böyle bir şey söylemediğimizi anlayabilirsiniz. Bir daire sineklik fiyatı 5 pencere 1 kapı 375 tl gibi bir rakam tutmaktadır. Kurtköyde oturuyorsunuz örnek veriyorum viaport’a mutlaka gitmişizdir. Gezmeye diye evden çıksak bir dünya para harcıyoruz 🙂 gerekli gereksiz bir çok şeye para harcıyoruz. Ama yıllarca kullanacağımız ve bizleri rahatsız eden haşerelerden koruyacak olan sinekliklere verdiğimiz paraya acıyoruz.
Açıkçası en az 2-3 yıl kullanacağımız sinekliklerin fiyatları hiç de pahalı değildir. 5 ADET STOR sineklik 350 tl sene boyunca kullansanız günlük 1 tl iki sene kullanılsa günlük 50 kuruş 3 sene kullanılsa diye uzar gider ki en az 5 sene kullanacağınız ürün için ödediğiniz para size sağladığı fayda yanında hiç bir şey değildir.
Kurtköye ve çevresine hizmet veren firmamız üretici olması sebebi ile en ucuz sineklik fiyatları ile hizmet vermektedir.