Sineklik modellerimizi ve fiyatları ;

Menteşeli sineklik modeli en ucuz modeldir ve genel olarak kiracılar veya bütçesi iyi olmayanlar tarafından tercih edilen kullanışlı sineklik modelimizdir. Beyaz olursa tanesi 40 tl’den renkli olursa 50 tl’den başlamaktadır. Bir iki adet olursa maalesef bu fiyatlardan yüksek oluyor. 5 adet menteşeli pencere sineklik fiyatı 200 tl’dir. Altınmeşe ve renkli yani ahşap desenli olursa bu fiyat 50 tl den başlamaktadır. Menteşeli olması sayesinde dışarı açılıp kapanabilir ve kışın çıkarılıp saklanabilir. Ayrıca istenildiği zaman yıkanabilir. Kapılar için beyaz menteşeli kapı sineklik fiyatı 110 tl’den renkli olanlar ise 125 tl’den başlıyor.

Stor modeli ise pencereler için en kullanışlısıdır. Aşağı yukarı hareket eder ve yaz kış kendi üst kutusunda toplanıp deforme olması engellenir. Stor sineklik fiyatına gelirsek beyaz 70 tl’den renkli olanlar ise 80 tl’den başlıyor. Genel olarak pencereler için en kullanışlı sistem diyebiliriz. Kapılar için pek tavsiye edilmez. Artık kapılar için plise sineklik modeli vardır.

Plise sineklikler genelde kapılar için kullanılır. İpli ve katlamalı tülü sayesinde kolayca açılır kapanır. Beyaz kapılar için 140 tl’den renkli kapılar için 175 tl’den başlamaktadır. Baştada belirttiğimiz üzere 1-2 adet olduğu vakit bu fiyatlar sadece dükkan teslimi olur. Ancak sayı artar ise montajıda işin içerisinde olur. En doğru bilgiyi almak için aramanız tavsiye edilir.