Kurtköy pimapen çözümleri sizlerin her türlü pimapen ihtiyaçlarınızda yardımcı olabilecek ve istediğiniz her türlü alanda size özel çözümler üretebilmektedir. Pencere, kapı, yeni oda ve diğer her türlü işlerinizde Kurtköy pimapen olarak başarılı bir şekilde çalışmalar yürütülmektedir. Çalışma başlanmadan önce proje kağıda dökülmekte, beğendiğiniz takdirde ise canlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu tür konularda herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için sizlerin tüm öneri ve arzuları oldukça önemlidir. İstediğiniz her türlü çalışmada, sizlere büyük özveri ile çalışmalarınızı yürütebileceğiz. Çalışma yöntemi olarak; hem müşteri hem de pimapen üreticisi olan bizlerle birlikte beraber bir uyum içerisinde yürütülmektedir. Tüm çalışmalar ortak fikirler alınarak yapıldığı için iş bitiminde müşteri her zaman mutlu olabilmektedir.
PVC Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?
Olası yangın durumlarında yangını önlemek amacıyla alev alma ısısını yükseltir,
Diğer pencere ve yapı malzemeleri gibi çok hızlı bir şekilde alev alma özelliği yoktur,
Dışarıda yer alan sesi içeriye, içeride yer alan sesleri de dışarıya vermemektedir, tam anlamıyla ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip olmaktadır,
PVC türevi ürünler (Pimapen başta olmak üzere.), temizleme açısından oldukça kolay bir yapıya sahip olmaktadır,
Sadece pencerelerde değil, evin her türlü alanı başta olmak üzere kapı gibi sistemlerde de efektif bir şekilde tercih sebebi olabilmektedir.