Büyüdükçe aslında küçülen evlerde yaşıyoruz. Bu nedenle her evin ihtiyacı olan duşakabinleri uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

İletişim 0543 239 78 57

Peki Duşakabin fiyatları ne kadar?

Genel olarak montajlı fiyatımız 300 tl den başlamaktadır. Bize olan yakınlığınıza göre fiyat vermekte olduğumuz için bu fiyatlarda pek oynama olmamaktadır. Yani 300-400 tl arası değişmektedir.

Duşakabin Nedir?
Duşakabin çözümleri yeni banyo tasarımlarında oldukça fazla rağbet gören çözümler arasında yer almaktadır. Bu çözümler pimapen gibi ham maddelerden üretildiği gibi çok farklı çözümlerden de üretimi yapılmaktadır. Ayrıca bu tür çözümler her zaman başarıyı beraberinde getiren eşsiz çözümlerden olmaktadır. Duşakabin çözümlerini her zaman başarılı bir şekilde kullanmanız durumunda; banyonuzda yer alan diğer eşya ve yapılarınıza zarar gelmesini de engellemeniz mümkün olabilmektedir.
Duşakabin çözümlerini kullanmanız durumunda banyo yaptığınız sırada oluşan nem, buhar ve diğer eşyalara zarar vermesi mümkün olan çözümlerin ortadan kaldırılması da mümkün olabilmektedir. Sizlerde duşakabin çözümlerini kullanarak hızlı bir şekilde konforlu bir banyoya sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Kurtköy Duşakabin fiyatları ile iletişime geçmek ve ölçülerinizi bize iletmek olacaktır. Eğer ölçüm konusunda sıkıntı yaşıyorsanız tüm ölçümler tarafımızdan da başarılı bir şekilde alınabilmektedir.
Duşakabin Kullanımının Avantajları Nelerdir?
Duşakabin sistemlerinin birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar genelde duşakabin boyutlarına göre değişiklik gösterse de en önemli özellikleri arasında çok fazla uzun ömürlü olması yer almaktadır. Bu tür sistemleri evlerinize kurdurduğunuz vakit hiçbir sorun yaşamadan yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkün olabilmektedir. Buna ek olarak da istediğiniz tüm arıza işlemlerinde tekrar bizlerle iletişime geçerek istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.