Üretici bir firmanın yapamadığı sineklik modeli yoktur. Özellikle son zamanlarda bir çok kişinin istemiş olduğu Kedi sinekliği olarak lanse edilen model Marmara Sineklik olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Yapmış olduğumuz paslanmaz çelik yani krom nikel tel’den sinek geçemez. Aynı zamanda görüntüyü bozmaz. Ve kediniz asla zarar veremez. Garantili olarak yaptığımız bu modeli Türkiye genelinde bizim kadar kaliteli ve garantili olarak yapan bir firma yoktur. Paslanmaz çelik tel gayet estetik bir görünümde ve içerisinden sinek geçemeyecek aralıkta normal sineklik tülü görünümdedir. Özel olarak ithal ettiğimiz ve piyasada hiç bir firmada bulamayacağınız bu ürün fiyat olarak piyasada 120-130 tl civarına yapılan ürünlerden 2 kat kaliteli ve dayanıklıdır. Malum kedi için yapılan sineklik ürünleri normal sinekliğe göre kat kat daha dayanıklı ve fazlaca malzeme kullanıldığından 50 tl ye yapılan menteşeli dışarı açılır sineklikten çok daha işçilik ve malzeme gerektiren bir üründür. 

Peki Kedi sinekliği fiyatları ne kadar ?

İçeri açılır olabilmesi sayesinden kedinizin dışarı ittirince asla ve asla açamayacağı için özel bir kasa kullanılmaktadır. Ayrıca normal tül değil, alüminyum tel değil tamamen özel kedinizin parçalayamayacağı kaliteli krom nikel tel kullanılmaktadır. Ve özel olarak sürme kilit takılmaktadır. Tüm bunlar uygulaması zor ve pahalı ürünler ancak yinede bu kadar uğraşa rağmen piyasada bulamayacağınız kalitede yılların verdiği tecrübe ile yaptığımız kedi sinekliği fiyatı 400tl’den başlamaktadır.

Sadece Kurtköy değil, bu zamana kadar her bölgeye hizmet verdik. Beşiktaş, Bağcılar, Kadıköy, Üsküdar, Beylikdüzü dahil tüm istanbula hizmet vermişizdir.